Спільна молитва, смачний шашлик, щирі розмови, активні ігри та турбота про створений Богом світ — усе це зробило відпочинок молоді Свято-Миколаївського собору Овідіополя особливим.
Молодь не лише гарно провела час разом, а й залишила після себе чистоту, прибравши сміття навколо. Адже любов до ближнього починається з відповідальності за те, що нас оточує!
