У КОЗАЦЬКОМУ ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА

Цієї неділі пройшла чергова гра за прикладом відомої телепередачі «Що? Де? Коли?» у молоді Свято-Михайлівського храму села Козацьке.
Гра проходила за Старим та Новим Заповітом, а також за вченням Православної Церкви.
Учасникам команди знавців дуже сподобалася гра, тепер вони мають ще один стимул підвищувати свої пізнання в Православ’ї, щоб знову провести таку чудову гру.